Office 2019

Office 2019

sidebar

Wyświetlanie jednego wyniku

Wybierz pakiet biurowy Microsoft Office 2019 dla Ciebie

Pakiet biurowy firmy Microsoft, to najczęściej wybierane oprogramowanie biurowe wykorzystywane zarówno w domu jak i firmie. Przyczynia się do tego wiele czynników, ale głównym jest na pewno dopracowanie aplikacji pakietu Office 2019.

Microsoft od wielu lat zajmuje się tworzeniem i ulepszaniem swojego oprogramowania, dzięki czemu stali się królem oprogramowania biurowego na rynku. Powyżej dostępny pakiet Microsoft Office 2019 obsługiwany jest na wszystkich systemach Windows oraz Mac OS.

W zależności od wybranej licencji, możesz mieć dostęp do innych aplikacji. Cena poszczególnych licencji nieco się różni, z tego względu, że w niektórych pakietach zawarte jest znacznie więcej aplikacji lub rozszerzone są one o dodatkowe funkcje.

Kup swój pakiet Office 2019 cena już teraz i ciesz się nowoczesnymi funkcjonalnościami pakietu biurowego w atrakcyjnej cenie. Nie musisz tu odnawiać subskrypcji, ponieważ wyżej przedstawione licencje działają bezterminowo. Oznacza to, że kupując raz, otrzymujesz dostęp do danych narzędzi pakietu office na zawsze.

MS Office 2019 – dobra cena i ogromne możliwości

Cena w porównaniu do tego, co otrzymujesz jest bardzo atrakcyjna. Bezterminowa licencja zapewnia możliwość korzystania z programu bez określonego z góry czasu. Dzięki temu Microsoft Office 2019 cena jest bardzo korzystna dla użytkowników, którzy planują zakup na długie lata.

Wśród pakietów Office 2019 można wyróżnić:

  • Office Home & Business – pakiet idealnie nadający się dla użytkowników domowych i małych firm, które korzystają z programów biurowych na co dzień.
  • Office Home & Student – licencja, która polecana jest głównie użytkownikom domowym i studentom.
  • Office Standard – jest to podstawowa wersja pakietu Office 2019, która posiada wszystkie funkcjonalności oprócz pracy w chmurze.
  • Office Proffesional – polecana osobom o wyższym potrzebom, które pracują zawodowo opierając się o programy biurowe.
  • Office Proffesional Plus – najwyższa licencja, w której wszystkie możliwości i funkcjonalności są aktywne. Polecana tym, którzy wymagają od aplikacji więcej niż inni.

Dodatkowym atutem zakupu w naszym sklepie jest czas oczekiwania. Nie musisz czekać tygodni, aż otrzymasz licencję. U nas otrzymujesz wersję elektroniczną ESD, dzięki czemu po zakupie i weryfikacji płatności, Twój klucz otrzymasz w kilka minut.

Dodatkowo Office 2019 pobierz oferuje stabilny transfer danych i bezpieczeństwo danych. Nie musisz się więc martwić, że korzystając z zakupionego u nas pakietu stracisz stworzone pliki lub dokumenty.

Najnowszy Microsoft Office 2019 bez problemu poradzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami w domu i w firmie. Wszystkie narzędzia zostały dopracowane, dzięki czemu praca jest jeszcze bardziej prosta i intuicyjna.

Wszystkie programy z wybranego pakietu możesz zainstalować na komputerach z systemem Windows 10. To połączenie sprawi, że Twoja praca będzie jeszcze wygodniejsza. Microsoft tworzy bowiem nie tylko oprogramowanie biurowe, ale też systemy operacyjne, które w połączeniu z najnowszym Office, sprawdzają się genialnie.

Kup licencję Office 2019 już teraz i poznaj ogromne możliwości najbardziej zaawansowanego i prostego w obsłudze oprogramowania biurowego na świecie.

Kluczowe programy pakietu Office 2019

Wśród programów dostępnych w pakiecie Office 2019 znaleźć można wiele programów, jednak niżej wymienione są najpopularniejszymi, z których korzystają setki tysięcy ludzi na całym świecie.

Office 2019 Word

Zaawansowany program do obsługi dokumentów tekstowych. Posiada przejrzysty i prosty interfejs, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez problemu się w nim odnajdą.

Oferuje mnóstwo ciekawych funkcjonalności jak: opisy dźwiękowe, zmianę tekstu na mowę, narzędzie automatycznego uczenia i wiele więcej!

Office 2019 PowerPoint

Najbardziej rozbudowane środowisko do tworzenia prezentacji na świecie. Pozwala na tworzenie w kilka minut zaawansowanych prezentacji i animacji. Dodatkowo pozwala tworzyć ruchome obiekty 3D i dowolnie przechodzić pomiędzy poszczególnymi sekcjami prezentacji.

Office 2019 Excel

Narzędzie szczególnie przydatne podczas tworzenia wykresów i skomplikowanych obliczeń. Można w nim bez problemu tworzyć analizy, trendy i inne porównania na podstawie wpisanych przez Ciebie danych.

TOP