Windows

Windows

sidebar

Wyświetlanie jednego wyniku

Windows 10 Home

(0)
249,00  219,00 

Systemy operacyjne Windows

System operacyjny to najważniejsze oprogramowanie, dzięki któremu komputer może funkcjonować prawidłowo i możesz na nim uruchamiać ulubione gry i aplikacje. System Windows jest najczęściej wybieranym systemem operacyjnym ze względu na wygodę korzystania i bezpieczeństwo. Dodatkowo jest kompatybilny z niemal wszystkimi aplikacjami, a interfejs użytkownika jest niezwykle przyjemny.

Dziś systemy operacyjne są tworzone w taki sposób, aby były jak najbardziej przyjazne użytkownikom. Windows posiada mnóstwo udogodnień i funkcjonalności, które znacznie poprawiają jakość codziennego korzystania z komputera. Z systemem Windows możesz być pewny, że wszystko co robisz na swoich komputerach będzie działało poprawnie.

Najważniejszymi elementami systemów Windows są:

  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa
  • Centrum aktualizacji i możliwość automatycznej aktualizacji komputera
  • Pełna kompatybilność z telefonami opartymi o system operacyjny Android
  • Nowoczesne centrum aplikacji, funkcjonalności i produkty, które świetnie rozwijają system Windows

Żeby maksymalnie wykorzystać możliwości systemu Windows, wybierz tą wersję, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania. Nie zapomnij też o tym, że kupując u nas otrzymujesz elektroniczną wersję ESD, która jest znacznie tańsza od pudełkowej wersji, a kod dostępu otrzymasz niemal natychmiastowo.

Jak wybrać system operacyjny firmy Microsoft dla siebie?

Istnieje wiele systemów operacyjnych na komputery, jak Windows, Linux, MacOS, czy ChromeOS. Windows jest jednak najczęściej wybieranym i praktycznie wszystkie nowe komputery posiadają go zainstalowanego jako system operacyjny.

Nie dzieje się tak bez powodu. Na tym systemie operacyjnym, zarówno użytkownik zaawansowany jak i początkujący świetnie się odnajdzie. Oferuje on funkcje i udogodnienia, których żaden inny system nie posiada.

Poniżej znajdziesz listę wersji systemu Windows wraz z opisami, które ułatwią Ci właściwy wybór.

  • Windows Home – jest to najprostsza wersja systemu, która posiada wyłącznie podstawowe funkcje. W zupełności wystarczy do użytku domowego i korzystania z większości programów komputerowych.
  • Windows Education – wersja systemu, która przeznaczona jest do szkół i placówek naukowych. Można na niej wykonywać skomplikowane działania i operować na sieciach komputerowych.
  • Windows Professional – nieco bardziej rozwinięta wersja Home. Przeznaczony jest dla profesjonalistów, którzy wymagają od systemu operacyjnego nieco więcej i dla ludzi biznesu.
  • Windows Pro – przeznaczony jest dla komputerów ze zwiększonymi zasobami. Bez problemu obsłużysz server przy pomocy tej wersji systemu.
  • Windows Enterprise – najbardziej rozbudowana wersja systemu, przeznaczona do dużych firm i przedsiębiorstw. Umożliwia połączenie z dużymi sieciami komputerowymi i może być wykorzystywana na komputerach, które pracują na zwiększonych zasobach.

Każdy z powyżej wymienionych wersji systemu Windows, może być zainstalowany zarówno na komputerze opartym o technologię 32 jaki 64 bitową. Co prawda komputery 32 bitowe nie są już tak często stosowane, ale kompatybilność wsteczna jest w niektórych przypadkach bardzo przydatna.

Kupując system Windows w naszym sklepie otrzymasz licencję w wersji elektronicznej ESD, dzięki czemu po zakupie, produkt otrzymasz w kilka chwil. Potem musisz już tylko pobrać system operacyjny i go zainstalować!

TOP