Windows 10

Windows 10

sidebar

Wyświetlanie jednego wyniku

Windows 10 Home

(0)
249,00  219,00 

Windows 10 dopasowany do Twoich potrzeb

System operacyjny Microsoft Windows 10 jest jednym z najczęściej wybieranych systemów operacyjnych dla komputerów i laptopów. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ mimo publikacji w 2015, otrzymuje on ciągłe aktualizacje, które poprawiają komfort i bezpieczeństwo korzystania z komputera.

W naszym sklepie możesz otrzymać licencję MS Windows 10 dopasowaną do Twoich potrzeb. W zależności od tego, w jakim miejscu i do jakich celów będziesz wykorzystywać swój komputer, powinieneś wybrać odpowiednią wersję systemu Windows 10. Nasz sklep oferuje najnowsze produkty firmy Microsoft:

  • Windows 10 Home – jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników domowych, którzy korzystają z komputera wyłącznie w podstawowych celach jak surfowanie po Internecie, czy korzystanie z podstawowych programów.
  • Windows 10 Professional – ta wersja systemu Windows, stworzona została z myślą o zaawansowanych użytkownikach, którzy korzystają ze specjalistycznych narzędzi i potrzebują więcej możliwości.
  • Windows 10 Enterprise – ta wersja systemu Windows 10 przeznaczona jest dla dużych przedsiębiorstw, które korzystają z wielu dodatkowych funkcjonalności.
  • Windows 10 Education – jest to odpowiednik Windows 10 Enterprise przeznaczony do szkół i placówek naukowych. Pozwala on nauczyć się podstaw zarządzania zaawansowanym systemem operacyjnym i sieciami komputerowymi.
  • Windows 10 Pro Workstation – najbardziej zaawansowana wersja systemu Windows, przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników. Idealnie spisuje się na stacjach roboczych z dużymi zasobami pamięci i wymagającymi zadaniami.

To, który system operacyjny Windows 10 powinieneś wybrać zależy od Ciebie. Jeżeli korzystasz wyłącznie z oprogramowania, które nie jest zbyt wymagające, polecamy Win 10 Home. Kupując dowolny system operacyjny Win 10 zyskujesz możliwość instalacji na komputerze o architekturze 32 lub 64 bitowej.

Co zyskuję kupując elektroniczną licencję Windows 10?

Decydując się na zakup elektronicznej wersji systemu Windows 10, nie musisz czekać na dostawę pudełkowej wersji, ponieważ klucz otrzymujesz niemal od razu. Dodatkowo, cena w przypadku wersji ESD jest znacznie niższa.

System Windows 10, to przede wszystkim wygoda użytkowania i bezpieczeństwo danych. Oprócz tego, oferuje on mnóstwo innych udogodnień jak, sklep Windows 10, asystent głosowy Cortana, identyfikacja biometryczna, obsługa paneli dotykowych i znacznie więcej.

Decydując się na system Win 10, możesz mieć pewność, że wszystkie aplikacje będą działały na nim bez żadnego problemu. Nie musisz też martwić się o aktualizację, ponieważ firma Microsoft co jakiś czas wprowadza ulepszenia systemu.

Pytania i odpowiedzi dotyczące Windows 10

Zanim kupisz system Windows 10, zapoznaj się z poniższą listą pytań, która pomoże Ci wybrać odpowiedni system, na którym wszystkie aplikacje będą działać bez najmniejszych zarzutów.

Jakie są wymagania Windows 10?

Wymagany procesor: Procesor 1GHz lub szybszy.

Wymagana pamięć RAM: 1 GB w przypadku wersji 32-bit, 2GB w przypadku wersji 64-bit.

Wymagane miejsce na dysku: Około 20 GB wolnego miejsca na dysku HDD lub SSD.

Wymagana karta graficzna: karta obsługująca DirectX 9 ze sterownikiem WDDM.

Skąd pobrać Windows 10?

System Win 10 możesz pobrać bezpośrednio z oficjalnej strony Microsoft. Kupując system u nas, otrzymasz link do strony na której możesz go pobrać.

Jak zainstalować system Windows 10?

Żeby zainstalować system Win 10, należy skorzystać z narzędzia tworzenia multimediów. Po zakupie otrzymasz do niego dostęp oraz do instrukcji, która krok po kroku pokaże Ci w jaki sposób z tego narzędzia korzystać.

Dodatkowo, pobierając narzędzie tworzenia multimediów, otrzymasz aktualizacje i pomoc w konfiguracji systemu Windows 10.

Czy Windows 10 można aktualizować za darmo?

Posiadając zainstalowany system Win 10, można za darmo aktualizować go do nowszych wersji. W przypadku, gdy na Twoim komputerze zainstalowany jest system Windows 7 lub 8.1, możliwość darmowej aktualizacji do Windows 10, zakończyła się w 2016 roku.

TOP